Tuna shpërthen në lot live në emision:”Mua Roberti para disa viteve më ka çmont.uar ndërsa tani më

Tuna shpërthen në lot live në emision:”Mua Roberti para disa viteve më ka çmont.uar ndërsa tani më

Këngëtarja Tuna Sejdi është e ftuara e radhës në emisionin Xing me Ermalins, Pasi foli për jetën ajo foli edhe rreth karrierës së saj muzikore. Këngëtarja shpjegoi një herë e mirë se nuk është maqedonase, por shqiptare e Maqedonisë, pasi shumë njerëz e ngatërrojnë këtë gjë sipas Tunës. Dhe po ashtu flet edhe per Roberti ajo befason shtyp ne rek k.llaam me poshte dhe shiko videon e cila Tuna ka folur rreth kesaj teme me Robertin dhe Tunen po ben buje ne rrjetet sociale.