Tuna vazhdon të jetë ‘zogu ma i mirë prej krejtve’

Tuna vazhdon të jetë ‘zogu ma i mirë prej krejtve’

Këngëtarja e njohur shqiptare Tuna njihet për këngët e saj që priten mirë nga publiku.Përkundër muzikës, ajo përflitet shumë edhe për paraqitjet e saj publike, gjithnjë joshëse shkruan Indeksonline.Ajo madje me këngët e saj e ka cilësuar veten si ‘zogu ma i mirë prej krejtve’, e duket se këtë epitet ajo vazhdon ta gëzoj ende ja dhe video shtype rekl,am dhe shiko vide,on: