U bë lajm botëror, gruaja e Xhakës e merr këtë vendim të papritur

Që nga e diela, shumë mediat botërore kanë shkruar për Granit Xhakën pas gjestit të tij në ndeshjen ndaj Crystal Palace.

Futbollisti kosovar e theu heshtjen dje duke reaguar për herë të parë.

Xhaka ka thënë se gjesti i tij ka qenë mllef ndaj tifozëve pasi i kishin kërcënuar gruan në rrjetet sociale.

Për këtë, gruaja e tij, Leonita Lekaj e ka bërë shtype rekl,am dhe shiko vide,on