U blen çokollata dhe më pas u hedh ben zi në, nëna dj eg për së gjalli dy vogëlushët e saj

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në Nizhny Novgorod të Rusisë Perëndimore pasi një grua Elena Karimova, dyshohet se ka mbytur vajzën, Khadizha 4 vjeçe dhe djalin Suleiman, 2 vjeç.
Dyshohet se në pjesën e pasme të makinës përpara se të digjte dy trupat e tyre, gruaja është futur në marketin e një karburanti dhe u ka blerë çokollata. Per te pare videon shtyp ne rek’lamen me poshte: