“U dh ve fare tu ju lut Noizy-t”/ Dalin me sazhet e Einxhel Shkirës: Po ta llin tr pin me ty. Prezantuesja nxjerr videon nga hoteli

“U dh ve fare tu ju lut Noizy-t”/ Dalin me sazhet e Einxhel Shkirës: Po ta llin tr pin me ty. Prezantuesja nxjerr videon nga hoteli

Zbardhen mesazhet e Einxhel Shkirës me disa komentues për reperin Noizy. Kohët e fundit janë shtuar zërat se vajza e showbizit simpatizon reperin e njohur, madje dhe i vete atij nga pas.Në disa mesazhe të publikuara nga faqja “Vipat e Bllokut” është një bisedë mes Shkirës dhe një vajze tjetër, ku kjo e fundit e kritikon se po duket keq që u lutet hapur Noizy-t me postimet e saj në Instagram shtype rekl,am dhe shiko vide,on: