U flit se u ndan,por Fero dhe Arbenita publikojn gjithqka qe ka merr fun (Video)

Është përfolur shumë në lidhje me raportin e tyre së fundmi.Për të disatën herë me rradhë u aludua se Fero dhe Arbenita janë ndarë, një lajm i cili u hodh sërish poshtë me rastin e publikimit të këngës së re të Feros, të cilën e përkrahu bukuroshja përmes shpërndarjes në rrjete sociale ja dhe video e tyre me e reja shtype rekl,am dhe shiko vide,on: