U kap mat në momente in’time, ja miliarderi që i ka vjedhur zemrën Genta Ismajlit

U kap mat në momente in’time, ja miliarderi që i ka vjedhur zemrën Genta Ismajlit

Prej disa ditësh po qarkullon në rrjet një video ku shfaqet këngëtarja e njohur, Genta Ismajli, në momente romantike me një djalë misterioz.Teksa fansat e saj u bënë kuriozë që të mësonin më shumë rreth personit në fjalë, se kush ishte dhe çfarë pune bënte, u publikua edhe një tjetër video ku Genta shfaqej në publik me partnerin ja dhe video shtype rekl,am dhe shiko vide,on: