U kapën mat, Roberti zgjedh të martohet me Xhesikën

Pas ndarjes së bujshme nga këngëtarja Nora Istrefi, u aludua se Robert Berisha kishte nisur një lidhje me një modele të quajtur Xhesika Kadiu, më të cilën u kap mat disa herë. Ndonëse dikur i mohoi thashethemet, i ftuar sonte në ‘Shiko kush luan’, ai ka zgjedhur të ‘martohet’ pikërisht me të ja dhe video shtype rekl,am dhe shikoje: