U largua krejt papritur nga muzika, por çfarë po ndodh me Rinën?! Motra e saj ka diçka të rëndësishme për të thënë!

U largua krejt papritur nga muzika, por çfarë po ndodh me Rinën?! Motra e saj ka diçka të rëndësishme për të thënë!

Disa javë më parë, reperja Rina u shkëput fare nga rrjetet sociale dhe mbylli profilin e saj në Instagram. Vet motra e reperes bëri të ditur përmes një postimi në Instagram se Rina do të shkëputej për pak kohë nga muzika. Më pas, menaxheri i “On Records” bëri të ditur se profili i Rinës në Instagram nuk ishte në pronësi të saj dhe se ajo ishte larguar nga ky label. Por disa ditë më parë, Adelina Ismaili bëri të ditur se Rina do të shtype rekl,am dhe shiko vide,on: