U lidha me nje njeri te martuar, dhe me trajton si nje princesh, e permendi gruan edhe…

U lidha me nje njeri te martuar, dhe me trajton si nje princesh, e permendi gruan edhe…

Mirmbrema deshta ta shkruaj edhe une nji historin time nese nuk eshte problem,,anonim ju lutem. Une jam nji vajz 25 vjet takova nji djal shum i mire ishte n fakt e simpatizoja ai ka diferenc nga une 9 vjet,po kurr nuk mendoja se mund te kishte dicka ne mes neve mendoja nuk mund tme doj mua kur ky aq i bukur eshte por ndodhi e kunderta..shum u dashurum kur e kuptova se ishe i martuar me fmi. shum keq mvinte mundohesha ti largohem por ai mthoshte ti i ke hyre ksaj pune nuk mund te dalesh aq leht edhe pse ai nji dite me donte shum diten tjeter edhe ai mundohej tmos krijonte ndenja pasiqe une beqare dhe ai i martuar..

Por skishte shanca aspak nuk mund ta kontrollonte veten.. jemi puthur disa here.. une refuzoja,nuk deshta ti bej problem sepse kishte kriju familje dhe pastaj edhe une do turperohesha e durova ashtu disa muaj megjithse ai me lute vazhdimisht por une nuk e pranoja te dilja me te ..ai cmendej nese pak do i jepja shpres ai do bente ndonji cmenduri dhe ai me thoshte nese do ishte dikush tjeter ne vendin tend ashtu siq te trajtoj ty moti do ishe haru me ndonji skandal me fmi do beheshim..shum me dashuronte por habitesha se shum e permedte gruan e vet fmit a nga ana tjeter mua nuk mund tme rezistonte dhe derisa nje dite me tha a edin qe te dua me shum se gruan time kur fillova te te ndjej kam pi edhe hapa qe te qetsohem vazhdimisht me dalesh neper sy edhe kur shkoj ne shpi edhe ne ender bile ..

Edhe tha kam shume femi 2fmi me vjen keq se nuk te toleroja te lazdrohesh dotmerja menjiher metvertet i besoj dashuris se tij qe ka per mua,une asnjiher ne jet skam qen aq shum e dashurume dhe aq shum askush nuk mkishte mbaj ngat vetes edhe me fjal te embla si princesh me trajtonte.. ai ska asnje pik interesi prej mua vetem me don pafundesish besoj se jam dashuria e vertet e tij.. ndersa une mundohem ta mbaj situaten nenkontroll nuk dua tja shkateroj familjen nuk kam ndegjegjje edhe pse shume dua puthja e pare ishte tani jemi nda dmth disa muaj qe lidhje dhe tani mundohet tme shkruaj por une vetem seen ja le sikur ska ndodh gje por e shikoj se nuk dorzohet.. frigem se mos mbej problem ne te ardhmen dhe nga ana tjeter megjithse egziston mundesia ty mbylli kto rrjetet por une kam shum shoqni ketej e intelektuala me duhet kjo jet e rrjeteveshume.. nga njiher mendoja se edhe ai eshte frikacak friksohet mos e mare vesht familja e vet a kendej vec mundohet te hyj prap ne bised..

Ai ishte i pashem dhe me pare ka pas shume lidhje edhe pasi a martu me tjera ka pas lidhje pastaj edhe me mua mundohej por une asnjiher te vetme sja thoja se e dua, ai ishte i sinqert mi tregonte krejt gjerat dhe i thoja si mund tmi tregojsh aventurat tua une nuk mundem tju dua juve,por sedi si u dashuru aq shume joqe veshem shkurt per ta terheq se perndryshe per e bukur jam shume sidomos per ftyren trupin kam shum komplimente nga gjithkush.. kam qendrimin tim shum serioz puntore kembngulese dhe e drejt.. e beja horr nganjiher shum qortoheshim por behej sikur asgje te keqe si kam then edhe fjalet e kqija i dukeshin te mira dhe me thoshte ti je tjeter nga te gjitha qe kam njohur ju lutem jepni mendimin tuaj une pra vazhdimisht e injoroj por ai me shqetson eshte koha edhe une te martohem te krijoj familjen time edhe pse une i thoja edhe ateher do shikojsh kur do ndahem nuk mund tme gjejsh asnjiher nuk t flas as edhe ne rrug ta kesh parasysh mudohesha ta pregadis se edhe une duhet te krijoj familje ti per veti ke kriju i thojaakam frig se me shqetson se une skam plan tja tregoj ati qe do me mer kte histori.. edhe nese e mer vesht nuk i bie urdherave te tije une prap do vazhdoj me karakterin qe kam,se skam bo pale cka vetem jam puth se ka femra qe bejn pune te kqija dhe sua niin hiq,po une kam ndegjegje te fort qe mpengon edhe kjo qe jam puth me burr te martum faleminderit mfalni nese ju bezdisa gje.