U nda me Rudina Dembacajn, burrin mekanik e ndjek “fati i zi”, Aleksi rrëfen ‘dramën’: Sa lava makinën, tashi e

Divorci i aktores Rudina Dembacaj me bashkëshortin e saj, Aleksandër Varfaj, është kthyer tashmë në lajmin kryesor të portaleve rozë në Shqipëri. Siç edhe u aludua në media, Rudina ka nisur një romancë të re me ish-deputetin Mark Frroku.

Bashkëshorti i saj ende ligjërisht, Aleksandri me profesion mekanik shtype rekl,am dhe shiko vide,on