U nda nga burri pas 18-vitesh martese, Eneda Tarifa flet për herë të parë për dashurine e re: Kam shumë…(Video)

U nda nga burri pas 18-vitesh martese, Eneda Tarifa flet për herë të parë për dashurine e re: Kam shumë…(Video)

Këngëtarja e njohur shqiptare, Eneda Tarifa është një ndër këngëtaret më të përfolura të showbizzit shqiptar, jo vetëm për shkak të suksesit të saj në muzikë por edhe për jetën e saj private.Teksa ka qenë e ftuar sëfundmi në emisionin “ThumbOn” nën drejtimin e Aulona Mustës dhe Fatma Haxhialiut ku dy moderatoret e njohura e kanë pyetur shumë për jetën e saj private shtype rekl,am dhe shiko vide,on: