U nda nga Fero, por Arbenita ka mendjen diku tjetër

Fero dhe Arbenita kanë qenë një nga çiftet më të komentuar të showbiz-it shqiptar, të cilët mesa duket, i kanë dhënë fund marrëdhënies që kishin bashkë.Dyshja janë ndarë pasi filluan të bashkëjetonin në Gjermani. Arbenita tashmë është larguar për në Londër ku po jeton. Së fundmi, Fero i është përgjigjur shtype rekl,am dhe shiko videon e Arbenites: