U n da nga Loredana,Mozzik bëhet bashkë me Taynën për…

U n da nga Loredana,Mozzik bëhet bashkë me Taynën për…

Reperi Mozzik ishte i ftuar në puntatën e fundit të emisionit “Shiko kush Luan” me Luana Vjollcën.Gjatë lojrave në studio ai u pyet edhe për emrin e një r epereje shqiptare me të cilën dëshironte të bënte një bashkëpunim.Mozzik tha emrin e Tayna-s dhe kaq ka mjaftuar që fansat të mos i mbajë vendi nga gëzimi, duke shpresuar për një bashkëpunim të ri,ai foli edhe për Loredanën ja dhe video shtype rekl,am dhe shiko vide,on: