U njohen ne internet dhe i SHKOl në shtëpi bjondes , por kur futet ne shtepi djalit i ndodh e PAPRlTURA (Video)

Një video e një vajze bjonde dhe një avokati që u njohën online është bërë virale në rrjetet sociale.Videoja nuk është gjë tjetër veçse një eksperiment social, që është kryer për të treguar se takimet që nisin nga njohjet online mund të shkojnë keq.Dyshja u njohën në rrjetin Tinder dhe më pas lanë një takim në shtëpinë e vajzës ja dhe video shtype rekl,am dhe shikojeni do befasoheni: