U përfol se ishte shtatzënë me këngëtarin e njohur flet vajza e biznesmenit shqiptar: Se kemi bërë atë punën që të mbetesha unë

Alban Ramosaj dhe Kleoniki Delijorgji për një kohë të gjatë kanë qenë një nga dyshet më të diskutuara në showbizin shqiptar. Prej 2 vitesh ata përfliten për një histori dashurie, dyshimet për të cilën janë shtuar akoma më shumë pas postimeve të tyre të përbashkëta në rrjete sociale.:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…