U përplas për vd.ekje dhe u mor zv.arrë për rreth 50 metra , mesazhi përlotës i kushërirës: Kam ngrirë! O Zot ç’bërë kështu…

Report Tv mëson se 25-vjeçari Ramazan Bata që humbi jetën mbrëmjen e djeshme, pasi u përplas për vde.kje nga një autobus, ndërsa më pas u mor zv.arrë për rreth 50 metra nga një furgon, kishte pak kohë që kishte filluar punën si shpërndarës picash me motor. Familja hapi dyert e mortit, ndërsa kushërira e tij, vajza e xhaxhit ka postuar një mesazh prekës në rrjetet sociale shtype rekl,am dhe shiko vide,on