“U prehsh në paqe vëlla”/ Ky është 17-vjeçari që humbi jetën mbrëmë nga shpejtësia e madhe

“U prehsh në paqe vëlla”/ Ky është 17-vjeçari që humbi jetën mbrëmë nga shpejtësia e madhe

Shpejtësia skëterrë i mori jetën një 17-vjeçari mbrëmjen e djeshme në Gjirokastër, pasi makina me të cilën po udhëtonte u përplas me një pemë.Shtypja relamen dhe shiko pamje ekskluzive vetem per ju

“Panorama” mëson se adoleshenti ishte duke udhëtuar me 200 km./h dhe ishte i apasionuar pas garave me makinë..Shtypja relamen dhe shiko pamje ekskluzive vetem per ju