U rr.ah në mes të natës nga Kejvina dhe Oriola Marashi, përfundon tersi për Einxhel Shkirën: P.lastë syri i keq! (Video)

Pak ditë më parë moderatorja Einxhel Shkira bëri zhurmë në mediat rozë për shkak të kon.fliktit fizik që pati me modelet Oriola Marashin dhe Kejvina Kthellën.Ngjarja ndodhi disa javë më parë, por ishin modelet Marashi dhe Kthella, ato që shkuan në orët e mbrëmjes poshtë shtëpisë së moderatores në zonën e Liqenit të Thatë në Tiranë për t’u sqaruar, por debati degradoi në d.hunë fizike shtype rekl,am dhe shiko vide,on ja dhe video: