U rra hën në mes të natës për një djalë, Alesia Bami flet për Einxhëllin e Kejvinën: Më vjen ke q, por në raste të tilla është mirë t’a

Modelja dhe moderatorja Alesia Bami ka folur lidhur me sh errin që ndodhi disa javë më parë mes Kejvina Kthellës dhe Einxhëll Sh kirës.E ftuar në emisionin “Glamur”, Alesia u shpreh se të dyja vajzat e kishin lëshuar veten dhe kishin harrur që ishin pe rsonazhe pub like.“Nuk jam në dijeni. Einxhellin e kam pasur kolege dhe është një vajzë shumë e mirë. Gjithashtu edhe Kejvinën ja dhe video shtype rekl,am dhe shiko vide,on: