U shtrua me urgjencë në spital, ja gjendja e këngëtarit Blero

Këngëtari i njohur Blero pak ditë më parë njoftoi 2020 nuk kishte qenë një vit i mbarë për të.

Ai zbuloi se kishte kaluar COVID-19 dhe ishte shtruar në spital nga (angina), një sëmundje zemre që shkakton dhembje gjoksi ose presion.

Blero vendosi të flasë për gjendjen shëndetësore në një postim në Instagram ku u shpreh se tani është mirë dhe i kaloi me sukses sëmundjet.

Këngëtari shkroi se iu është rikthyer punës dhe mezi pret që fansat e tij të shijojnë projektin e radhës.

Blero vendosi të flasë për gjendjen shëndetësore në një postim në Instagram ku u shpreh se tani është mirë dhe i kaloi me sukses sëmundjet.

Këngëtari shkroi se iu është rikthyer punës dhe mezi pret që fansat e tij të shijojnë projektin e radhës.

“Faleminderit të gjithëve për kujdesin dhe gjithë ato mesazhe! Unë falë Zotit jam shëndosh e mirë dhe me sukses i kalova të gjitha! Menjëherë u riktheva në punë. Mezi pres që ju të shijoni projektin tim të rradhës, që me aq shumë mund dhe shpirt kam punuar me të gjithë njerëzit e mi më të afërt. Nga thellësia e zemrës ju dua,”- shkroi ai.

Blero tregoi më 3 shtator se ishte shtruar në spital, duke publikuar një foto të vetes me age në krah.

Këngëtari shkroi se për të 2020-ta është një vit i mbushur me një varg problemesh shëndetësore, duke zbuluar se ka kaluar COVID-19, duke mos dhënë detaje të mëtejshme.

“COVID e kalova. Tani angina, hajt medet hajt 2020-ta. Hajër ishalla,”- u shpreh këngëtari.

Ndërkohë pritet që ai të sjellë së shpejti bashkëpunimin e tij të shumëpritur me vajzën, Tarën.