U surprizua nga disa njerëz të dashur, aktorja rrëfen periudhën e errët të jetës: Mendoja se s’ vleja si nënë e si grua

E ftuar në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, aktorja Arjola Demiri u surprizua nga disa njerëz të dashur për të, fillimisht nga gjyshi e më pas nga shoqja e ngushtë.

Pas videomesazhit të shoqes, ajo gjeti ratsin ta falenderonte pamasë për mbështetjen që i kishte dhënë gjatë viteve më të vështirë të jetës.JA DHE VIDEO SHTYPE REKL,AM DHE SHIKO VIDE,ON E ME POSHTME: