U THA SE MOZZIK I KOPJOI KLIPIN E KËNGËS/ Reagon Noizy: Dun me shti…

Mbrëmjen e djeshme reperi i njohur Mozzik këngën e tij më të re, të titulluar ‘Dhelpër dinake’. Ndonëse ky projekt i ri muzikor ka vetëm 16 orë që është hedhur në kanalin e Youtubit, ka marrë një numër të madh klikimesh dhe është pritur shumë mirë nga publiku.Pas publikimit të këngës, në rrjete sociale filloi të përflitej se Noizy i ka bërë ‘diss’ Mozzikut shtype rekl,am dhe shiko vide,on ja dhe video: