“U tm errova”, Fevziu rrëfen ngjarjen e papritur që i ndodhi pak ditë më parë në rrugë

Me qindra persona humbin jetën çdo vit në Shqipëri si pasojë e aksidenteve automobilistike.

Shkaktarët kryesorë të aksidenteve janë shpejtësia tej normave të lejuara, mungesa e sinjalistikës rrugore, prania e lagështirës në rrugë, por edhe vetë këmbësorët.

Gazetari i njohur, Blendi Fevziu ka treguar mbrëmjen e sotme në emisionin e tij “Opinion”, një histori personale që i ka ndodhur katër ditë më parë në rrugën e Milotit shtype rekl,am dhe shiko vide,on