“Ua vije urgjent, unë qenkam mbrapa”/ I ngatërroi këngën Era Rusit, Alketa Vejsiu vihet keq në siklet

Një moment i sikletshëm ka ndodhur gjatë transmetimit të emisionit “Dance with me”. Moderatorja e programit Alketa Vejsiu nuk ka njohur këngën e Era Rusit duke e ngatërruar me atë të Kidës dhe Ermal Fejzullahut.

Teksa Era i tregonte këngën e saj Alketës, kjo e fundit thjesht ka dëgjuar publikun teksa e këndonte dhe nisi ta kërcejë bashkë me ta.

BISEDA NË STUDIO shtype rekl,am dhe shiko vide,on: