Uau, Nora Istrefi shfaqet më joshëse se asnjëherë/ Do ja ketë prishur mendjen edhe Robertit

Nora Istrefi është padyshim një prej këngëtareve më të përfolura në media e publik.

Para pak muajve, ajo dhe këngëtari i njohur, Robert Berisha i dhanë fund martesës së tyre disa vjeçare.

E pas ndarjes Nora nuk mungon me postime në rrjete sociale, me postime të ndryshme.
Në fotot e fundit ajo është shfaqur me një pamje tejet atraktive, siҫ edhe jemi mësuar ta shohim