Udhëtimi i fundit me të dashurin, 18-vjeçarja vd.es tragj.ikisht. Shoferi në koma, detajet

Një vajzë vetëm 18 vjeç humbi jetën në një aksident me makinë në Treviso, teksa udhëtonte me të dashurin e saj.Giulia Zandarin, humbi jetën ndërsa u pl.agos rëndë 19-vjeçari që ishte duke drejtuar makinën.Sipas hetimeve pas aksidentit, mjeti Mercedes Class A ku udhëtonte cifti, për shkaqe ende të papërcaktuara, përfundoi jashtë rrugës shtype rekl,am dhe shiko vide,on ja dhe video: