Une edhe djali i tezes kemi ra ne dashuri me njani tjetrin kemi nis edhe lidhje te fshehte,por familja jone po mendon se…

Une edhe djali i tezes kemi ra ne dashuri me njani tjetrin kemi nis edhe lidhje te fshehte,por familja jone po mendon se…

u kisha lut mos me ma publiku emrin se po du me mbet anonime! E di qe keni mem kritiku edhe ofendu ama nuk kam se qka me bo se zemra nuk po te vetke.

Prej kur jam kan e vogel une kom nejt shume me djalin e tezes dmth jemi kan te pandashem kemi lujt bashk kemi udhtu bashk qdo sen bashk se mami edhe tezja jon te martume shume afer me njana tjetren..

Historia jeme fillon para 1 viti ku besoi qe ka ndiku qekjo lidhja jeme e afert me djalin e tezes tu nejt bashk nonstop shtype rekl,am dhe shiko vide,o