Unë Jam 40 Vjeç Dhe Barku Im Është Zhdukur Që Kur Fillova Të Pija Këtë Çdo Mëngjes….(FOTO)

Unë Jam 40 Vjeç Dhe Barku Im Është Zhdukur Që Kur Fillova Të Pija Këtë Çdo Mëngjes….(FOTO)

Gjyshërit tanë gjithmonë kishin një lloj ilaçi për çdo sëmundje. Përbërësit dhe ilaçet natyrale ishin shumë efektive dhe e zgjidhni problemin në një kohë shumë të shkurtër. Yndyra e akumuluar në bark kryesisht është diçka shumë e bezdishme dhe shqetësuese. Por, ka një pije që e djeg yndyrën kryesisht në këtë zonë të trupit dhe ul barkun në një kohë shumë të shkurtër. Përbërësit: Xhenxhefil i freskët, Gjethe mente, 1 kastravec, 1 limon, 2 litra ujë, ja si behet pergatitja, duke kliikuar ne rekklamm mund ta shikoni videon: