“Unë jam e egër dhe e shqetësuar”, Angelina Jolie pozon nu do dhe “tër bon” keq rrjetin (Foto)

Në një intervistë, aktorja e përshkroi veten si të egër në zemër dhe të shqetësuar, dhe zbuloi se ajo dëshironte të transferohej jashtë vendit, por se ish-bashkëshorti i saj Brad Pitt e kundërshtoi.Angelina Jolie, 44-vjeç, befasoi fansat pasi bëri një foto nudo në revistën e modës Harper’s Bazaar. Në një foto të ndarë nga revista në “Instagram”, Angelina pozon plotësisht lakuriq, e mbuluar në një vello transparente ja dhe video shtype rekl,am dhe shiko vide,on: