“Unë që mendoja se ju…”/ Arbana ngel shtatzane me Eduartin, Olti Curri bën urimin pikant

Moderatorja e njohur Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj do të bëhen prindër.

Lajmin e ka bërë me dije Arbana teksa ka uruar publikisht partnerin për ditëlindje.

Një nga urimet më pikante për çiftin ka ardhur nga blogeri i njohur Olti Curri.

Në një postim në “Story” Olti me humor shkruan se kishte menduar që Arbana dhe Eduarti vetëm kanë gatuar gjatë karantinës sht1pe rek1am dhe sh1ko v1deon: