Une Suela nga Prishtina po ju tregoj si me ngacmon burri i motres time dhe nuk po di cfare te bej…

Pershendetje per te gjith edhe une po du tju tregoi historin time me burrin e motres time si e bera. Nje dit shkova tek motra ime per te ndejtur edhe motra ime nuk ishte aty doli burri me tha hajde se ajo vjen mbas 4 orve skisha qa te beja se nga shum larg erdha tek ajo u futa brenda spo hyra vijke nje zo nga saloni u futem ne salon ai e…..shtypni posht reklamenn dhe ju hapet rrefimi i plote shuela eshte duke e cmendur gjithe shqiptarine me kete Deklarate