Upsss! Melindës i zbulojnë të dashurin, ja kush është fatlumi (Video)

Melinda Ademi është një nga reperet më të komentuara të momentit dhe fama e saj rritet çdo ditë. Ajo është bërë pjesë e tregut muzikor prej kohësh dhe njihet për diss-et e shpeshta kundrejt kolegeve të saj. Sigurisht edhe ajo si të gjitha vajzat e tjera të ekranit është përfolur shpesh për lidhje romantike që nga fillimi i karrierës së saj ja dhe kush o ai shtype rekl,am dhe shiko vide,on: