Upsss, s’dimë ç’të mendojmë! Mos vallë LOREDANA sapo “thumboi” keq MOZZIK-un me këtë deklaratë? Ja ç’tha!

Mozzik dhe Loredana janë një nga çiftet më të njohur të showbiz-it shqiptar, të cilët u ndanë disa javë më parë. Ndarja e tyre bëri bujë në mediat rozë dhe jo vetëm, mirëpo ata vazhdojnë që të kujdesen për vajzën e tyre, Hanën, e cila nuk ka mbushur akoma 1 vjeçe.Një gjë të tillë e ka bërë edhe së fundmi, ku një postim i saj i publikuar në InstaStory mendohet t’i jetë drejtuar babait të vajzës së saj, Mozzik ja dhe video shtype rekl,am dhe shiko vide,on: