“UPSSS”/ Zgjatet dhe lazdrohet pak në fotografi, Taynës tregon “pa dashje” zogun (Video)

Ajo ishte kryetema e kësaj fundjave për shkak se ylli i Real Madridit, Viniciues Junior e shpërndau këngën e saj të fundit “Sicko”E pas kësaj Tayna ka vazhduar që të jetë tepër aktive me foto provokative.“Pak zgjatje” , ka shkruar poshtë fotografisë Tayna derisa tregon format e saj seksi në bikine.Por, në këtë Tayna si me qëllim tregon pothuajse gjysmën e pjeshkës se saj ja dhe video shtype rekl,am dhe shiko vide,on: