Urgjent, Shes Audi a5 2011 cmimi 5 mije euro (FOTO +VIDEO)

E shes audi a5 sportback S line 2.0 manual 6 shpejci viti 2011 modeli deri 2016 Facelift drita led para mbrapa
km 215.000 online service km 100% garatum, klim .Navi DVD aux. kamera para mbrapa ulset me nxemje , klime dyzonale pasqyrat palohen automatikisht, goma te reja te veres,nese jeni te interesuar ju duhet te kli koni rel amen e meposhtme dhe te merrni numrin e Agimit

E shes audi a5 sportback S line 2.0 manual 6 shpejci viti 2011 modeli deri 2016 Facelift drita led para mbrapa
km 215.000 online service km 100% garatum, klim .Navi DVD aux. kamera para mbrapa ulset me nxemje , klime dyzonale pasqyrat palohen automatikisht, goma te reja te veres,nese jeni te interesuar ju