URGJENTE : Shitet Golf 7 GTI 2015 , çmimi 4.500 euro,pom vyn paret se heca ja detajet…

Shitet Urgjent Golf 7 GTI , çmimi 4.000 euro, ja detajet.. EKSKLUZIVE: Shitet Urgjent Golf 7 Cmimi 4.000 euro, ja detajet…Posedon klima tronik, gjamat elektronik, abs, esp, Alarm, Mbyllje qendrore me digitron 2 qelsa, 6 Shpjetsi + R, Fellne 17, Viti 29.10.2015 dhe është në gjendje të shumë mirë, vetura shitet urgjent për arsye financiare, Për më shumë ju sjellim edhe videon se si duket vetura……shtyii’pee hapsri’en e mposht’me dhe pri’it 5 seki’onda pr tpar vidjeeonn