URIME! Gjermania jep lajmin e bujshëm për Shqiptarët Nga e Premtja Udhtoni pa VIZA TaggSHokun gezoje

Një lajm i ri vjen nga Gjermania për të gjithë shqiptarët, te cilët janë të zhgënjyer nga ekonomia e varfër dhe kushtet eks treme në Shqipëri.Mësohet se nga 17 janari, shqiptarët do të munden të punojnë legalisht në Gjermani vetëm me dokumente të shteteve të tyre dhe kjo vlen për qytetarë të Shqipërisë, Kosovës, Maqedonisë, Kosovës, Serbisë dhe Bosnje Hercegovinës.Mesa duket Angela Merkel i ka kthyer buzëqeshjen shqiptarëve të zhgënjyer nga qeverisja në Shqipëri, shkruan telegraf.al. Per t’i pare gjitha detajet shtyp ne rekl,amen me poshte