V erë dhe cigare, çfarë bëri Albin Kurti pas takimit me Ramën (FOTO)

Pas takimit, Kurti ka vendosur të mbledhë në një takim gazetarë dhe analistë të mediave në Shqipëri.
Kurti ka zgjedhur që të ulet në një nga lokalet e Tiranës me analistët Armand Shkullaku, Andi Bushati, Fatos Lubonja e Andi Bejtja nga Shqipëria e Arbër Zaimi, Liburn Aliu e Boiken Abazi të stafit të vet, ku duket se kanë diskuatuar mbi atë çka e pret Kosovën me qeverinë e re shtype rekl,am dhe shiko vide,on ja dhe video: