Vajza e 500 trëndafilave për lotet për të dashurin e ndjerë: I shkoj te v arri, më kishte premtuar…

E ftuar pasditen e sotme në “Ftesë në 5”, ishte modelja dhe aktorja Nertila Kapaj, e njohur nën etiketimin “vajza e 500 trëndafilave”. Nertila foli deklaratat për dashuri të përjetshme ndaj partnerit të saj të nd jerë, Jetnis Dollapi dhe u përlot teksa kujtonte kohët me të ja dhe video shtype rekl,am dhe shikojeni: