”VAJZA E BABIT”/ Hana duke kërcyer me këngën e Mozzikut është videoja më e bukur që keni parë

”VAJZA E BABIT”/ Hana duke kërcyer me këngën e Mozzikut është videoja më e bukur që keni parë

Pak ditë më parë reperi i njohur Mozzik publikoi këngën e tij të re, të titulluar ‘Dhelpër Dinake’. Kënga u prit shumë mirë nga publiku dhe numëron një numër të madh klikimesh në kanalin e Youtubit. Por e dini kush është fansja e tij më e madhe? Vogëlushja Hana ja dhe video shtype rekl,am dhe shiko vide,on: