Vajza e ish-deputetes shqiptare “djeg” rrjetin me fotot e saj si “ëngjëll

Vajza e ish-deputetes shqiptare “djeg” rrjetin me fotot e saj si “ëngjëll

Vajza e ish-deputetes demokrate, Albina Deda njihet për tiparet e saj të bukura. Ada Deda vihet shpeshherë në qendër të vëmendjes nga mediat rozë, për shkak të fotove provokuese.Së fundmi, bukuroshja ka publikuar disa foto me krahë engjëlli, ku shfaqet shumë në formë dhe mjaft sensuale.Ajo që bie në sy janë format perfekte të vajzës së ish-deputetes, e cila ka ngjallur shumë reagime në rrjet ja dhe video shtype rekl,am dhe shiko vide,on: