Vajza e ish-deputetes tër.bon rrjetin, me këmbët ngritur, poston foton e nxehtë me shoqen në …(FOTO)

Ada Deda, vajza e ish-deputetes së PD, Albina Deda, është mjaft aktive në rrjetet sociale, ku ndan me ndjekësit foto nga jeta private.
Së fundmi ajo ka postuar një foto sen.suale, teksa shfaqet e shtrirë në shezlong bashkë me shoqen e saj, të dyja me bikini shtype rekl,am dhe shiko vide,on