Vajza e Lutfi Hazirit e bën dimrin verë, tregon të gjitha (FOTO + VIDEO)

Vajza e Lutfi Hazirit e bën dimrin verë, tregon të gjitha (FOTO + VIDEO)

Pavarësisht të gjitha thashethemeve që qarkullojnë për të, Lotina nuk po heqë dorë nga pozat joshëse e atraktive.Në imazhet e fundit e veshur veç me sutjena, vëmendje të madhe mori edhe mënyra se si ka pozuar.Mjafton, ta shikoni dhe në këto temperatura të ulëta menjëherë do të ngrohen ja dhe video e keni me poshte: