Vajza E Lutfi Hazirit Provokon Me Gjoksin Gjigant

Të jesh e bija e një fytyre publike, është e pamundur të mos jesh e përfolur nga mediat rozë.E këtë fat duket se e ka pasur edhe Kënga, e bija e kryetarit të komunës së Gjilanit Lutfi Haziri.Janë pozat e zjarrta që e bëjnë atë të bie në sy të mediave me linjat bombastike që i ekspozon shpesh, me këtë të fundit ka mahnitur të gjithë e veshur me një bluzë të bardhë dhe një aksesorë në qafë, ajo po shkëlqen JA DHE VIDEO SHTYPE REKL,AM DHE SHIKO VIDE,ON E ME POSHTME: