Vajza e Norës dhe Robertit vishet aq shtrenjtë sa s’do ta besoni

Vajza e Nora Istrefit dhe Robert Berishës, vishet shumë shtrenjtë.Së fundmi, një postim në Instagram nga faqja What They Wearing, ka bërë të ditura çmimet që Renee i ka pasur në një fotosesion së fundmi.Një xhaketë e saj kushton hiç më pak se 420 euro dhe është e markës së njohur Burrbery ndërkaq atletet e saj nga Gucci bëjnë 490 euro shtype rekl,am dhe shikojeni vide,on: