Vajza nga Gjakova:Ajo qe me ndodhi mua me djalin e tezes ishte enderr, ai ishte si kali me shtypi kur me…

Tung quhem E.l 45 vjeqare nga gjakova me burr jetojm ne gjermany ka 17 vite burrin errespektoj dhe edua shum mirpo ajo qe me dnoshi mua sdi as vet se si ndodhi . Un dhe burri cdo vit shkojna ne pushime ne ulqinj kena shtepin ton atje private dhe kur burri nji dit me thot se agoni djali tezes sate nga amerika ka ardh mete vertet un at sekisha par mbi 10 vite djal i zhviluar i pashem dhe aj erdh te na un.Shtypni ne foto rek1amen posthe ketij shkrimi ju hapet video dhe ndiqni ate…