Vajza nga Prishtina: Po e qojn jeten tu lujt me femra tu i bo tona te zezat e pastaj po lypin femra te pastra

Vajza nga Prishtina: Po e qojn jeten tu lujt me femra tu i bo tona te zezat e pastaj po lypin femra te pastra

Prsh jam nje vajze shqiptare qe po jetoj ne kete kohe ku cdo gje qe po ndodh nuk eshte per tu quditur, po kam deshire te marr disa kesshilla nga gjithe ju qe po lexoni sepse kjo qe po ndodh jo vetem te un por edhe te vajzat apo motrat tona.

Sot te gjith meshkujt shqiptare kan nga nje apo me shum femra qe dalin e po i bejne tona te zezat kjo gje me ndodhi edhe mua.

Kam qen ne lidhje me nje djale me shum se 1 vit dhe nuk kemi met pun pa e bere por nje dite…shtipe relamne meposhte dhe shiko pamjet se cfare tregon kjo vajze.