‘Vajzat e mira nuk gjinden në diskotekë’ nëna e Shpat Kasapit flet për lidhjen e të birit.. (Video)

I ftuar ditën e sotme në emisionin “Rudina” ka qenë Shpati dhe nëna e tij, ku kanë treguar më shumë për marrëdhënien e tyre. Ai madje ka bërë dhe shaka me këshillat që shpesh herë nëna e tij i jep kur ai del për të njohur ndonjë vajzë të re.“Kur dal natën mami më thotë, po pse nuk rri në shtëpi. Vajzat e mira i gjen në fakultet jo në diskotekë” shtype rekl,am dhe shiko videon.