Vajzat e reja e kanë zili për format trupore, Gjyste Vulaj ‘tregon’ më shumë seç duhet (FOTO)

Gjyste Vulaj është një nga këngëtaret më të njohura dhe ka shumë vite në tregun muzikor. Pavarësisht viteve, ajo vijon që të cilësohet si këngëtarja ulqinake më e kërkuara jo vetëm nga vendasit por gjithandej ku ka shqipfolës. Vulaj është mjaft aktive në profilin e saj në “Instagram”, aty ku me ndjekësit e saj ndan momente të ndryshme nga përditshmëria. Per te pare videon shtyp nerek.kllam